Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Serdecznie zapraszamy Państwa na nowy rewolucyjny zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, który polega na przyklejaniu syntetycznej rzęsy do naturalnej (metoda 1:1) dzięki niej osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia oraz zagęszczenia rzęs.

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs trwa około 3 godzin a jego koszt uzależniony jest od ilości rzęs wykorzystanych w zabiegu. Na jedno oko należy dokleić od 30 do 100 rzęs.

Dostępne są one w różnych długościach, grubościach oraz w trzech formach podkręcenia: typu „J” (naturalnie podkręcone) , typu „C” (mocniej podkręcone), typu ”D” (ekstremalnie podkręcone).

Sztuczne rzęsy wykonane są z pojedynczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe.

Efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs utrzymuje się nawet do 8 tygodni. Jest on bowiem uzależniony od cyklu żywotności rzęsy naturalnej. Długość życia naturalnej rzęsy wynosi ok. 70 – 90 dni.

Wykonując zabieg nie jesteśmy w stanie określić stadium żywotności rzęs, dlatego też konieczne są w takich zabiegach uzupełnienia, które wykonujemy się po okresie ok. 2-3 tygodni od założenia dla podtrzymania pożądanego efektu.

Trwałość i efekt zabiegu zagęszczania rzęs uzależniona jest od ścisłego przestrzegania zasad właściwej pielęgnacji.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.
Zalety takiego zabiegu to zawsze piękne rzęsy i oszczędność czasu przy codziennym makijażu.

Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy.

Uwaga: nie wolno używać tuszów wodoodpornych oraz należy unikać kosmetyków na bazie olejku.

Serdecznie zapraszamy !!!

20100822_151627
20100823_124340
 

Facebook

Instagram

error: Content is protected !!