Bezbolesne przekłuwanie uszu

W naszym salonie zabieg przekłuwania uszu wykonujemy przy użyciu systemu i kolczyków największego na świecie producenta tego rodzaju akcesoriów – firmy Studex .

Opatentowany system przekłuwania uszu firmy Studex jest bezpieczny i higieniczny. Kolczyki, którymi przekłuwane są uszy dostarczane są w sterylnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach. Obsługa naszych precyzyjnych instrumentów jest szybka i bardzo łatwa. Podczas jednego ruchu ucho zostaje przekłute wraz z umieszczeniem kolczyka i zapinki na swoim miejscu. Spełnianie lub nawet przekraczanie standardów UE i FDA (U.S. Food & Drug Administration) jest dla nas oczywiste.

Oferujemy przekłuwanie dwoma sposobami:

755

Studex® System 75™

System 75 firmy Studex jest bardzo delikatną i praktycznie bezgłośną metodą przekłucia uszu co czyni go idealnym dla dzieci. Zapewnia maksimum higieny wykonywanego zabiegu. Kolczyk i zapinka są zamknięte we wkładzie jednorazowego użytku, który jest montowany bezpośrednio do aparatu. Zawartość wkładu nigdy nie dotyka Twojej skóry, ani skóry specjalisty od przekłuwania uszu, zarówno podczas montowania jak i zdejmowania. Opatentowana technologia umożliwia przekłucie płatka ucha oraz chrząstki ucha.

Studex® Plus

System Studex Plus sprawdził się w trakcie ponad 40 lat działania. Z jego użyciem przeprowadzono wiele milionów kolczykowań. Sterylne opakowanie jednorazowego użytku z kolczykiem oraz zapinką zawiera również jednorazowe nakładki. Twój specjalista od przekłuwania uszu fachowo zamontuje je na aparacie. Elastyczna osłona na jednorazowy adapter końcówki zapewnia brak styku ucha z instrumentem.

756

Dlaczego Studex®?

Zalety Systemu 75 Studex®

Zasady pielęgnacji ucha po przekłuciu :

Jeżeli wystąpi nadmierny obrzęk, ból lub zaczerwienienie jak najszybciej zasięgnij porady specjalisty.

 

 

studex
 

Facebook

Instagram

error: Content is protected !!