Zabiegi Liftingujące

Zabiegi liftingujące zalecane są dla cer wymagających z pierwszymi oznakami starzenia.

Mają one na celu poprawienie elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek, zwężenie porów, aktywację komórkową, modelowanie owalu twarzy poprzez likwidacje cieni i worków pod oczami, podniesienie kącików ust, usuwanie podwójnego podbródka.

Nanopreparat liftingujący w sposób fizyczny spłyca zmarszczki. Leorex Matrix tworzy sieć nanocząstek krzemionki, która wypycha zmarszczki i wygładza skórę.
Zastosowanie unikalnej nanotechnologii pozwala na stopniowe uwalnianie składników odżywczych i nawilżających przez wiele godzin.

  • neutralizują wolne rodniki
  • usuwają toksyny i zanieczyszczenia
  • pobudzają skórę do regeneracji
  • efekt widoczny jest bezpośrednio po aplikacji

Booster stosowany codziennie progresywnie spłyca zmarszczki i poprawia stan skóry. Jest też polecany na specjalne okazje, kiedy chcemy uzyskać utrzymujący się przez wiele godzin efekt natychmiastowego spłycenia zmarszczek oraz rozjaśnienia i wygładzenia cery. Produkt wzbogacony aloesem, witaminą E i retinolem.

Leorex stymuluje skórę do samoregeneracji i w przeciągu 15 minut wypycha i wygładza w sposób widoczny zmarszczki oraz napina skórę. Inteligentne kosmetyki Leorex działają selektywnie, tylko w miejscach, które tego wymagają.

 
 

źródło: Leorex

imgindex3
 

Facebook

Instagram

error: Content is protected !!