Manicure Vinylux

Zabieg VINYLUX to NOWOŚĆ w stylizacji paznokci od znanej i cenionej firmy CND Shellac. VINYLUX to dwuetapowy system składający się z kolorowego lakieru zawierającego w sobie bazę Vinylux Weekly Polish oraz lakieru nawierzchniowego Vilylux Weekly Top Coat. VINYLUX to lakier do paznokci o rewolucyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła . Dzięki technologii jaka zostala zastosowana kolor utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni. W przeciwieństwie do klasycznych lakierów, VINYLUX im dłużej nosisz tym lakier staje się bardziej odporny na uszkodzenia , kruszenie czy zadrapania.

 

NAJWIĘKSZĄ ZALETĄ LAKIERÓW VINYLUX JEST POŁĄCZENIE CECH LAKIERÓW HYBRYDOWYCH I KLASYCZNYCH :

TRWAŁOŚĆ – dzięki utwardzeniu zwykłym światłem lakier staje się niezwykle twardy i wytrzymały przez 7 dni.

SZYBKOŚĆ i WYGODA – czas schnięcia lakieru to jedyne 10 min. Ponadto zabieg jest maksymalnie skrócony, ponieważ nie ma konieczności nakładania bazy i utwardzania w lampie UV.

MODNE KOLORY – ogromna gama kolorów inspirowanych trendami wprost z wybiegów stworzona aby stanowić idealny dodatek do każdej kreacji , aby poprawić nastrój.

ŁATWOŚĆ USUWANIA – lakiery winylowe można usunąć za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci , bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym.

SOLIDNOŚĆ – wysoka jakość lakieru winylowego nie zmienia się przez cały czas noszenia go na paznokciach, nie tworzą się pęknięcia, zadrapania lub odpryski.

VINYLUX TO MOCNY I TRWAŁY KOLOR NA DŁUGO !!!

vinylux 2
 

Facebook

Instagram

error: Content is protected !!