Szkolenia stylizacji paznokci

Oferujemy Profesjonalne Szkolenia z zakresu manicure jak również stylizacji, przedłużania i zdobienia paznokci, które prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę Instruktorską.

W specjalnie przygotowanej, wyposażonej w dobrej jakości sprzęt sali szkoleniowej odbywają się zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zaliczeniu egzaminu wydajemy Międzynarodowe Certyfikaty.

Każdy Kursant Pozostaje pod stałą opieka Instruktora

Cena SZKOLEŃ obejmuje :

Manicure, stylizacja paznokci oraz nail art to profesjonalne kursy zawodowe.
Wybrany kurs  z metody żelowej bądź akrylowej trwa 2dni + 3 dzień poświęcony na egzamin teoretyczny i praktyczny. Od teorii szybko przechodzimy do praktyki, jak w każdym kursie przez nas prowadzonym. Przez cały czas kursantki ćwiczą zabiegi pod okiem instruktorki. Dokładnie tak, jak by były zawodową manicurzystką bądź też stylistką paznokci.
Jako jedni z nielicznych nauczamy teorii przez praktykę – u nas zajęcia praktyczne dominują w każdym kursie zarówno manicure, przedłużania jak również zdobnictwa paznokci.
W czasie szkolenia uczymy się harmonii barw, doboru i łączenia kolorów tak, aby wszystkie te łączenia współgrając ze sobą dały końcowy pożądany i najlepszy efekt .
Zapisując się na nasze szkolenia nie muszą się Państwo obawiać iż będą niespodzianki w postaci dodatkowych kosztów – nie nie u nas. Żadnych dodatkowych kosztów-żadnych finansowych niespodzianek, pracujemy na naszych markowych materiałach – kosmetyki, preparaty, narzędzia, są już wliczone w cenę kursu. Kursantki mają szansę w kilka dni dostać fach do ręki.
Podczas kursu przedstawimy naszym kursantkom  obszerną wiedzę na temat dłoni, kładąc szcególny nacisk na paznokieć i jego budowę, chorobyo oraz defekty. Wszystkie zostają zapoznane  z wyposażeniem gabinetu manicure, narzędziami oraz kosmetykami i środkami do upiększania paznokci.
Podczas kursu podstawowego Manicure oraz Stylizacji Paznokci  kładziemy nacisk na daną  metodę i jej odmiany oraz podstawy pielęgnacji i upiększania paznokci, dłoni i stóp, takie jak np. różne formy manicure i zdobienie /nail-art., kolorowy akryl, kolorowy żel/.

Kursantki jeżeli wykażą chęć  będą mogła zaopatrzyć się w akcesoria do paznokci do pracy zawodowej.
Kurs kończy egzamin – ostatnie kilka godzin my jako instruktorzy poświęcamy na skontrolowanie tego, czego się nauczyły kursantki. Jeżeli kursantka nie będzie czuła się na siłach, może go odbyć do 1 miesiąca od daty zakończenia kursu.
Dzięki egzaminowi, Kursantki będą pewne że umieją profesjonalnie wykonać paznokcie daną metodą, a my będziemy pewni, że to właśnie one będą nas godnie reprezentować.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

Facebook

Instagram

error: Content is protected !!